An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
Március 2020
H K Sz Cs P Szo V
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Április 2020
H K Sz Cs P Szo V
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
NIHON Újpalotai
Sportegyesület
Cím:
1158 Budapest, Drégelyvár utca 25.
Tel.:
(00 36 1) 410-4024
Fax.:
(00 36 1) 414-0546
E-mail:

Egyéni eredmények 2019-ben

NÉV SZÜL. IDŐ VERSENY NEVE VERSENY IDEJE VERSENYSZÁM HELYEZÉS
           
Angler Dézi 2008 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.04.07 kumite II. hely
Angler Dézi 2008 Fudokan OB 2019.04.27 kata II. hely
Angler Dézi 2008 Fudokan OB 2019.04.27 kumite III. hely
Angler Dézi 2008 Wado Magyar Bajnokság 2019.10.26 kumite II. hely
Angler Dézi 2008 Wadokai Utánpótlás Bajnokság 2019.11.17 kata III. hely
Angler Dézi 2008 Wadokai Utánpótlás Bajnokság 2019.11.17 kumite II. hely
Angler Dézi 2008 Mikulás Kupa 2019.12.07 kata I. hely
Angler Dézi 2008 Mikulás Kupa 2019.12.07 kumite I. hely
Angler Döniz 2006 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.04.07 kata II. hely
Angler Döniz 2006 Fudokan OB 2015.04.27 kata II. hely
Angler Döniz 2006 Wado Magyar Bajnokság 2019.10.26 kata I. hely
Angler Döniz 2006 Wado Magyar Bajnokság 2019.10.26 kumite III. hely
Angler Döniz 2006 Wado Magyar Bajnokság 2019.10.26 kata I. hely
Angler Döniz 2006 Wadokai Utánpótlás Bajnokság 2019.11.17 kumite II. hely
Angler Döniz 2006 Mikulás Kupa 2019.12.07 kata III. hely
Angler Döniz 2006 Mikulás Kupa 2019.12.07 kumite III. hely
Angler Igor 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.04.07 kata III. hely
Angler Igor 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.04.07 kumite IV. hely
Barta Bodza 2009 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.04.07 kata I. hely
Barta Bodza 2009 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.04.07 kumite III. hely
Barta Bodza 2009 Wado Magyar Bajnokság 2019.10.26 kata III. hely
Barta Bodza 2009 Wadokai Utánpótlás Bajnokság 2019.11.17 kata I. hely
Barta Bodza 2009 Mikulás Kupa 2019.12.07 kata I. hely
Barta Bodza 2009 Mikulás Kupa 2019.12.07 kumite I. hely
Barta Zselyke 2012 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.04.07 shikodachi I. hely
Barta Zselyke 2012 Wado Magyar Bajnokság 2019.10.26 shikodachi I. hely
Barta Zselyke 2012 Wado Magyar Bajnokság 2019.10.26 kumite III. hely
Barta Zselyke 2012 Mikulás Kupa 2019.12.07 zenkutsu dachi I. hely
Barta Zselyke 2012 Mikulás Kupa 2019.12.07 szivacskumite III. hely
Barta Zselyke 2012 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.04.07 szivacskumite III. hely
Csató Botond 2009 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.04.07 kata III. hely
Csató Botond 2009 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.04.07 kumite I. hely
Csató Botond 2009 Wadokai Utánpótlás Bajnokság 2019.11.17 kata III. hely
Csató Botond 2009 Wadokai Utánpótlás Bajnokság 2019.11.17 kumite III. hely
Demeter Zoltán 2009 Mikulás Kupa 2019.12.07 zenkutsu dachi II. hely
Demeter Zoltán 2009 Mikulás Kupa 2019.12.07 szivacskumite II. hely
Dochnal Ádám 2001 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.03.02 kumite I. hely
Dochnal Ádám 2001 Nyílt Kempo Világkupa 2019.03.16 kobudo kata I. hely
Dochnal Ádám 2001 Fudokan OB 2019.04.27 kobudo kata III. hely
Dochnal Ádám 2001 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.05.12 kumite III. hely
Dochnal Róbert 1968 Nyílt Kempo Világkupa 2019.03.16 kobudo kata III. hely
Dochnal Róbert 1968 Fudokan OB 2019.04.27 kobudo kata II. hely
Ernyes Anna 2010 Wado Budapest-Vidék Bajnokság 2019.02.17 kata II. hely
Ernyes Anna 2010 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.04.07 kumite III. hely
Ernyes Anna 2010 46. FEW Wadokai Championship 2019.10.05-06 kata V. hely
Ernyes Anna 2010 46. FEW Wadokai Championship 2019.10.05-06 csapat kumite I. hely
Ernyes Anna 2010 Wadokai Utánpótlás Bajnokság 2019.11.17 kata II. hely
Ernyes Anna 2010 Wadokai Utánpótlás Bajnokság 2019.11.17 kumite II. hely
Ernyes Anna 2010 Mikulás Kupa 2019.12.07 kata II. hely
Ernyes István 2011 Wadokai Utánpótlás Bajnokság 2019.11.17 zenkutsu dachi III. hely
Ernyes István 2011 Wadokai Utánpótlás Bajnokság 2019.11.17 szivacskumite II. hely
Ernyes István 2011 Mikulás Kupa 2019.12.07 zenkutsu dachi III. hely
Ernyes István 2011 Mikulás Kupa 2019.12.07 szivacskumite II. hely
Galambos Levente 1995 Nyílt Kempo Világkupa 2019.03.16 kata III. hely
Hainer Nikolett 2009 Wadokai Utánpótlás Bajnokság 2019.11.17 kata II. hely
Hainer Nikolett 2009 Wadokai Utánpótlás Bajnokság 2019.11.17 kumite I. hely
Magyar Zsombor 2012 Wado Budapest-Vidék Bajnokság 2019.02.17 shikodachi I. hely
Magyar Zsombor 2012 Wado Budapest-Vidék Bajnokság 2019.02.17 szivacskumite II. hely
Magyar Zsombor 2012 Wado Budapest-Vidék Bajnokság 2019.02.17 kumite III. hely
Magyar Zsombor 2012 Wado Magyar Bajnokság 2019.10.26 shikodachi I. hely
Magyar Zsombor 2012 Wado Magyar Bajnokság 2019.10.26 kumite I. hely
Magyar Zsombor 2012 Wadokai Utánpótlás Bajnokság 2019.11.17 kata III. hely
Magyar Zsombor 2012 Wadokai Utánpótlás Bajnokság 2019.11.17 kumite III. hely
Magyar Zsombor 2012 Mikulás Kupa 2019.12.07 kumite II. hely
Márki Mercédesz 2002 Wado Budapest-Vidék Bajnokság 2019.02.17 kata II. hely
Márki Mercédesz 2002 Wado Budapest-Vidék Bajnokság 2019.02.17 kata felnőtt II. hely
Márki Mercédesz 2002 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.03.02 csapatkata IV. hely
Márki Mercédesz 2002 Nyílt Kempo Világkupa 2019.03.16 kata I. hely
Márki Mercédesz 2002 Nyílt Kempo Világkupa 2019.03.16 kata felnőtt I. hely
Márki Mercédesz 2002 Nyílt Kempo Világkupa 2019.03.16 csapatkata I. hely
Márki Mercédesz 2002 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.04.07 csapatkata II. hely
Márki Mercédesz 2002 I. Ikueikan Cup 2019.05.04 kata junior II. hely
Márki Mercédesz 2002 I. Ikueikan Cup 2019.05.04 kata felnőtt III. hely
Márki Mercédesz 2002 I. Ikueikan Cup 2019.05.04 csapatkata I. hely
Márki Mercédesz 2002 46. FEW Wadokai Championship 2019.10.05-06 kata III. hely
Márki Mercédesz 2002 46. FEW Wadokai Championship 2019.10.05-06 csapat kumite I. hely
Nagy Angelika Dóra 2008 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.04.07 kata III. hely
Nagy Angelika Dóra 2008 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.04.07 kumite III. hely
Nagy Szabina Nóra 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.04.07 kumite III. hely
Oppenauer Botond 2007 Mikulás Kupa 2019.12.07 zenkutsu dachi I. Hely
Oppenauer Botond 2007 Mikulás Kupa 2019.12.07 kumite III. hely
Papp Anna 2005 Wado Budapest-Vidék Bajnokság 2019.02.17 kata kadet III. hely
Papp Anna 2005 Wado Budapest-Vidék Bajnokság 2019.02.17 kumite III. hely
Papp Anna 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.03.02 kata IV. hely
Papp Anna 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.03.02 csapatkata IV. hely
Papp Anna 2005 Nyílt Kempo Világkupa 2019.03.16 kata II. hely
Papp Anna 2005 Nyílt Kempo Világkupa 2019.03.16 kata junior III. hely
Papp Anna 2005 Nyílt Kempo Világkupa 2019.03.16 csapatkata I. hely
Papp Anna 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.04.07 kata III. hely
Papp Anna 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.04.07 csapatkata II. hely
Papp Anna 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.04.07 kumite II. hely
Papp Anna 2005 Fudokan OB 2019.04.27 kata II. hely
Papp Anna 2005 Fudokan OB 2019.04.27 kumite II. hely
Papp Anna 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.05.12 kata II. hely
Papp Anna 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.05.12 kumite II. hely
Papp Anna 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.05.12 csapatkata III. hely
Papp Anna 2005 I. Ikueikan Cup 2019.05.04 kata II. hely
Papp Anna 2005 I. Ikueikan Cup 2019.05.04 kata open II. hely
Papp Anna 2005 I. Ikueikan Cup 2019.05.04 kata junior I. hely
Papp Anna 2005 I. Ikueikan Cup 2019.05.04 kata junior open III. hely
Papp Anna 2005 I. Ikueikan Cup 2019.05.04 csapatkata I. hely
Papp Anna 2005 Cikádor Kupa 2019.09.21 kata III. hely
Papp Anna 2005 46. FEW Wadokai Championship 2019.10.05-06 kata III. hely
Papp Anna 2005 46. FEW Wadokai Championship 2019.10.05-06 csapatkata I. hely
Papp Anna 2005 WKF Karate Diákolimpia 2019.10.12 kumite II. hely
Papp Anna 2005 I. Ikueikan Cup 2019.05.04 kumite III. hely
Papp Anna 2005 Wado Magyar Bajnokság 2019.10.26 kata II. hely
Papp Anna 2005 Wado Magyar Bajnokság 2019.10.26 kumite II. hely
Pálmai Floransz 2012 Wado Budapest-Vidék Bajnokság 2019.02.17 shikodachi III. hely
Pálmai Floransz 2012 Wado Budapest-Vidék Bajnokság 2019.02.17 szivacskumite II. hely
Pálmai Floransz 2012 Wado Budapest-Vidék Bajnokság 2019.02.17 kumite III. hely
Pálmai Floransz 2012 Wadokai Utánpótlás Bajnokság 2019.11.17 kata II. hely
Pálmai Floransz 2012 Wadokai Utánpótlás Bajnokság 2019.11.17 kumite III. hely
Pálmai Floransz 2012 Mikulás Kupa 2019.12.07 kata II. hely
Pálmai Floransz 2012 Mikulás Kupa 2019.12.07 kumite I. hely
Pálmai Roland 2005 Wado Budapest-Vidék Bajnokság 2019.02.17 kata II. hely
Pálmai Roland 2005 Wado Budapest-Vidék Bajnokság 2019.02.17 kumite III. hely
Pálmai Roland 2005 Fudokan OB 2019.04.27 kumite II. hely
Pálmai Roland 2005 I. Ikueikan Cup 2019.05.04 kata II. hely
Pálmai Roland 2005 I. Ikueikan Cup 2019.05.04 kumite II. hely
Pálmai Róbert 1973 Wado Budapest-Vidék Bajnokság 2019.02.17 kata I. hely
Pálmai Róbert 1973 Wado Budapest-Vidék Bajnokság 2019.02.17 kumite I. hely
Pálmai Róbert 1973 Wado Magyar Bajnokság 2019.10.26 kumite III. hely
Pongó Krisztián 2000 Wado Budapest-Vidék Bajnokság 2019.02.17 kata III. hely
Pongó Krisztián 2000 Wado Budapest-Vidék Bajnokság 2019.02.17 kumite II. hely
Pongó Krisztián 2000 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.03.02 kumite IV. hely
Pongó Krisztián 2000 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.04.07 kumite IV. hely
Pongó Krisztián 2000 Fudokan OB 2019.04.27 kumite III. hely
Pongó Krisztián 2000 I. Ikueikan Cup 2019.05.04 kumite I. hely
Pongó Krisztián 2000 I. Ikueikan Cup 2019.05.04 kumite csapat III. hely
Pongó Krisztián 2000 46. FEW Wadokai Championship 2019.10.05-06 kata felnőtt III. hely
Pongó Krisztián 2000 46. FEW Wadokai Championship 2019.10.05-06 kata U21 III. hely
Pongó Krisztián 2000 46. FEW Wadokai Championship 2019.10.05-06 kumite III. hely
Pongó Krisztián 2000 WKF Karate Diákolimpia 2019.10.12 kumite I. hely
Pongó Krisztián 2000 Wado Magyar Bajnokság 2019.10.26 kumtie I. hely
Somogyi Tímea 2005 Wado Budapest-Vidék Bajnokság 2019.02.17 kata III. hely
Somogyi Tímea 2005 Wado Budapest-Vidék Bajnokság 2019.02.17 kata kadet III. hely
Somogyi Tímea 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.03.02 kata III. hely
Somogyi Tímea 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.03.02 kata junior IV. hely
Somogyi Tímea 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.03.02 csapatkata IV. hely
Somogyi Tímea 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.03.02 kumite II. hely
Somogyi Tímea 2005 Nyílt Kempo Világkupa 2019.03.16 kata I. hely
Somogyi Tímea 2005 Nyílt Kempo Világkupa 2019.03.16 kata junior II. hely
Somogyi Tímea 2005 Nyílt Kempo Világkupa 2019.03.16 csapatkata I. hely
Somogyi Tímea 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.04.07 kata I. hely
Somogyi Tímea 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.04.07 kumite I. hely
Somogyi Tímea 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.04.07 kata junior IV. hely
Somogyi Tímea 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.04.07 csapatkata II. hely
Somogyi Tímea 2005 Fudokan OB 2019.04.27 kata I. hely
Somogyi Tímea 2005 Fudokan OB 2019.04.27 kumite III. hely
Somogyi Tímea 2005 I. Ikueikan Cup 2019.05.04 kata I. hely
Somogyi Tímea 2005 I. Ikueikan Cup 2019.05.04 kata open III. hely
Somogyi Tímea 2005 I. Ikueikan Cup 2019.05.04 kata kadet I. hely
Somogyi Tímea 2005 I. Ikueikan Cup 2019.05.04 kata kadet open I. hely
Somogyi Tímea 2005 I. Ikueikan Cup 2019.05.04 csapatkata I. hely
Somogyi Tímea 2005 I. Ikueikan Cup 2019.05.04 kumite II. hely
Somogyi Tímea 2005 I. Ikueikan Cup 2019.05.04 kumite kadet ?
Somogyi Tímea 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.05.12 kata III. hely
Somogyi Tímea 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.05.12 kata junior III. hely
Somogyi Tímea 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.05.12 csapatkata III. hely
Somogyi Tímea 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.05.12 kumite I. hely
Somogyi Tímea 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.05.12 kumite junior IV. hely
Somogyi Tímea 2005 Cikádor Kupa 2019.09.21 kata III. hely
Somogyi Tímea 2005 46. FEW Wadokai Championship 2019.10.05-06 kata I. hely
Somogyi Tímea 2005 46. FEW Wadokai Championship 2019.10.05-06 csapatkata I. hely
Somogyi Tímea 2005 46. FEW Wadokai Championship 2019.10.05-06 kumite III. hely
Somogyi Tímea 2005 WKF Karate Diákolimpia 2019.10.12 kata I. hely
Somogyi Tímea 2005 WKF Karate Diákolimpia 2019.10.12 kumite III. hely
Somogyi Tímea 2005 Wado Magyar Bajnokság 2019.10.26 kata I. hely
Somogyi Tímea 2005 Wado Magyar Bajnokság 2019.10.26 kumite I. hely
Somogyi Tímea 2005 Wado Magyar Bajnokság 2019.10.26 kata junior I. hely
Szécsényi Attila 1969 Nyílt Kempo Világkupa 2019.03.16 kata felnőtt II. hely
Szécsényi Attila 1969 Nyílt Kempo Világkupa 2019.03.16 kata senior I. hely
Szécsényi Attila 1969 Nyílt Kempo Világkupa 2019.03.16 kobudo kata II. hely
Szécsényi Attila 1969 Nyílt Kempo Világkupa 2019.03.16 kobudo kata veterán I. hely
Szécsényi Attila 1969 Fudokan OB 2019.04.27 kata open I. hely
Szécsényi Attila 1969 Fudokan OB 2019.04.27 kata open veterán III. hely
Szécsényi Attila 1969 Fudokan OB 2019.04.27 kobudo kata I. hely
Szécsényi Attila 1969 Fudokan OB 2019.04.27 kobudo kata veterán I. hely
Szécsényi Attila 1969 I. Ikueikan Cup 2019.05.04 kata I. hely
Szécsényi Attila 1969 I. Ikueikan Cup 2019.05.04 kata veterán I. hely
Szécsényi Attila 1969 I. Ikueikan Cup 2019.05.04 kata open II. hely
Szécsényi Attila 1969 46. FEW Wadokai Championship 2019.10.05-06 kata III. hely
Szécsényi Attila 1969 46. FEW Wadokai Championship 2019.10.05-06 kata veterán I. hely
Szécsényi Attila 1969 46. FEW Wadokai Championship 2019.10.05-06 csapat kumite II. hely
Verebes Botond 2009 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.04.07 zenkutsu dachi III. hely
Verebes Botond 2009 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.04.07 szivacskumite I. hely
Zádori Lara 2009 Wadokai Utánpótlás Bajnokság 2019.11.17 zenkutsu dachi III. hely
Zádori Lara 2009 Wadokai Utánpótlás Bajnokság 2019.11.17 szivacskumite I. hely
Zséli Mária 1972 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.03.02 kata II. hely
Zséli Mária 1972 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.03.02 kumite I. hely
Zséli Mária 1972 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.04.07 kata III. hely
Zséli Mária 1972 Wadokai Magyar Bajnokság 2019.04.07 kumite II. hely