An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
November 2019
H K Sz Cs P Szo V
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
NIHON Újpalotai
Sportegyesület
Cím:
1158 Budapest, Drégelyvár utca 25.
Tel.:
(00 36 1) 410-4024
Fax.:
(00 36 1) 414-0546
E-mail:

Eredményeink

A NIHON Újpalotai Sportegyesület eredményei:

2003. Február XV. Kerületi Diákolimpia pontversenyben l. és III. helyezés
2004. Február II. Torony Kupa pontversenyben I. helyezés
2004. Március
SZAC Kupa pontversenyben I. helyezés
2004. November
II. Alisca Bau Kupa pontversenyben II. helyezés
2004. December
III. Torony Kupa pontversenyben I. helyezés
2004.
Magyar Wadokai Karate Magyar Bajnokság pontversenyben V. helyezés
2005. Február 7.
XV. Kerületi Diákolimpia pontversenyben I. helyezés
2005.Március 5.
2005. évi Gyermek és Utánpótlás Bajnokság pontversenyben III. helyezés
2005. Március 6.
Wado-Kai Magyar OB. Kadet csapatkata I. hely
2005. Március 6.
Wado-Kai Magyar OB. Junior férfi csapatkumite III. hely
2005. Április 23.
Hungaro Kábel Kupa pontversenyben III. helyezés
2005. November 12.
III. Alisca Bau Gyermek és Ifjúsági Kupa pontversenyben III. helyezés
2005. December 3.
IV. Torony Kupa Wado OB pontversenyben I. helyezés
2006. Február
XV. Kerületi Diákolimpia pontversenyben II. helyezés
2006. Április 8.
Hungaro Kábel Kupa pontversenyben II. helyezés
2006. Május 13.
Gyermek-és Utánpótlás Bajnokság Gyermek csapatkata II. hely
2006. Szeptember 23.
Kempo Szabadtéri Kupa pontversenyben II. helyezés

2006. Dcember 2.

V. Torony Kupa Utánpótlás Bajnokság pontversenyben II. helyezés
2007. Március 31.
MWKSZ Gyermek és Utánpótlás Bajnokság Gyermek csapatkata III. hely
2007. Március 31.
MWKSZ Gyermek és Utánpótlás Bajnokság pontversenyben III. helyezés
2007 Árilis 14.
Hungaro-Kábel Kupa 2007. pontversenyben I. helyezés
2007. Április 28.
XII. Széki Kupa pontversenyben IV. helyezés
2007. Május 12.
XV. Kerületi Diákolimpia pontversenyben II. helyezés
2007.Május 19.
IWKU Open Wado Karate EB kadett lány csapatkata III. hely
2007. Október28.
IV. Alisca Bau Kupa pontversenyben III. helyezés
2007. December1.
VI. Székely-Torony Kupa Utánpótlás OB. Lány csapatkumite III. hely
2007. December 1.
VI. Székely-Torony Kupa Utánpótlás OB. Fiú csapatkumite III. hely
2007. December 1.
VI. Székely-Torony Kupa Utánpótlás OB. pontversenyben III. helyezés
2008. Március 1.
Gyermek- és Utánpótlás Bajnokság I-IV. Korcsoportban csapatkata II. hely
2008. Március 1.
Gyermek- és Utánpótlás Bajnokság I-IV. Korcsoportban csapatkata III. hely
2008. Március 1.
Gyermek- és Utánpótlás Bajnokság V-VIII. Korcsoportban csapatkata I. hely
2008. Március 1. Gyermek- és Utánpótlás Bajnokság Kadet Korcsoportban csapatkata II. hely
2008. Március 1. Gyermek- és Utánpótlás Bajnokság pontversenyben II. hely
2008. Április 5.
IWKU Open Wado Karate EB felnőtt női csapatkata I. hely
2008. Április 5. IWKU Open Wado Karate EB felnőtt férfi csapatkata II. hely
2008. Április 5. IWKU Open Wado Karate EB felnőtt női csapatkata II. hely
2008. Április 12.
Wado-Kai Országos Bajnokság lány csapatkata III. hely
2008. Április 12. Wado-Kai Országos Bajnokság csapatkumite vegyes III. hely
2008. Május 10. XIII. Széki Kupa Wado Magyar Bajnokság pontversenyben III. helyezés
2008. Június 1.
WKF Niederösterreich Cup fiú csapatkumite I. hely
2008. Szeptember 21.
Bajnokok Kupája 2008 - Kolozsvár: lány csapatkata II. helyezés
2008. Szeptember 21. Bajnokok Kupája 2008 - Kolozsvár: kadet csapatkumite vegyes I. helyezés
2008. Szeptember 21. Bajnokok Kupája 2008 - Kolozsvár: lány csapatkumite III. helyezés
2008. Szeptember 21. Bajnokok Kupája 2008 - Kolozsvár: junior csapatkumite vegyes I. helyezés
2008. Október 11.
WKF Nyílt Nemzetközi Bajnokság - Carlow, Írország lány csapatkumite I. helyezés
2008. Október 11. WKF Nyílt Nemzetközi Bajnokság - Carlow, Írország páros kata I. helyezés
2008. November 8.
V. Alisca Bau Kupa pontversenyben II. helyezés
2008. December 7.
VII. Székely Torony Kupa Wado Országos Bajnokság lány csapatkata II. hely
2008. December 7.
VII. Székely Torony Kupa Wado Országos Bajnokság lány csapatkumite II. hely
2008. December 7.
VII. Székely Torony Kupa Wado Országos Bajnokság fiú csapatkumite II. hely
2008. December 7. VII. Székely Torony Kupa Wado Országos Bajnokság pontversenyben IV. hely
2009. Március 14.
IWKU Utánpótlás Bajnokság lány csapatkata I. hely
2009. Március 14. IWKU Utánpótlás Bajnokság vegyes csapatkata II. hely
2009. Április 18.
V. IWKU Wado Karate Európa Bajnokság férfi csapatkata II. hely
2009. Április 18. V. IWKU Wado Karate Európa Bajnokság női csapatkata III. hely
2009. Május 1.
XV. Kerületi Csapatbajnokság pontversenyben II. hely
2009. Május 9.
XIV. Széki Kupa Magyar Bajnokság pontversenyben III. hely
2009. Október 24.
VI. Alisca Bau Kupa pontversenyben II. helyezés
2010. Március 6. IWKU Utánpótlás Bajnokság II-III. korcsoportban fiú csapatkata I. hely
2010. Március 6. IWKU Utánpótlás Bajnokság II-III. korcsoportban vegyes csapatkata I. hely
2010. Március 6. IWKU Utánpótlás Bajnokság X-XI. korcsoportban fiú csapatkata II. hely
2010. Március 6. IWKU Utánpótlás Bajnokság XII-XIII. korcsoportban lány csapatkata II. hely
2010. Március 6. IWKU Utánpótlás Bajnokság XII-XIII. korcsoportban fiú csapatkata I. hely
2010. Március 6. IWKU Utánpótlás Bajnokság XII-XIII. korcsoportban fiú csapatkumite II. hely
2010. Május 8. XV. Széki Kupa pontversenyben III. helyezés
2010. November 6. VII. Alisca Bau Kupa pontversenyben II. helyezés
2010. December 4. III. Advent Kupa pontversenyben III. helyezés