An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
An Image Slideshow
Március 2020
H K Sz Cs P Szo V
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Április 2020
H K Sz Cs P Szo V
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
NIHON Újpalotai
Sportegyesület
Cím:
1158 Budapest, Drégelyvár utca 25.
Tel.:
(00 36 1) 410-4024
Fax.:
(00 36 1) 414-0546
E-mail:

Egyéni eredmények 2016-ban

NÉV SZÜL. IDŐ VERSENY NEVE VERSENY IDEJE VERSENYSZÁM HELYEZÉS
           
Csató Botond VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 shiko dachi III. hely
Csató Botond VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 szivacs kumite III. hely
Csató Botond Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 shiko dachi III. hely
Csató Botond Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 szivacs kumite III. hely
Csató Kálmán 1971 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kata III. hely
Csató Kálmán 1971 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kumite III. hely
Csató Kálmán 1971 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 kata II. hely
Csató Kálmán 1971 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 kumite II. hely
Csató Réka 2005 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kata III. hely
Csató Réka 2005 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kumite III. hely
Csató Réka 2005 Wado Budapest és Vidék Bajnokság 2016.02.06 kumite III. hely
Csató Réka 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.02.14 kata III. hely
Csató Réka 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.02.14 kumite III. hely
Csató Réka 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.03.12 kata III. hely
Csató Réka 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.03.12 kumite III. hely
Csató Réka 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.04.09 kumite I. hely
Csató Réka 2005 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 kata III. hely
Csató Réka 2005 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 kumite III. hely
Csató Réka 2005 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 csapatkata I. hely
Csató Réka 2005 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 csapat kumite II. hely
Csató Réka 2005 Wado Magyar Bajnokság 2016.10.08 kata III. hely
Csépán Botond 1999 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kata II. hely
Csépán Botond 1999 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kumite II. hely
Dochnal Ádám 2001 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kata II. hely
Dochnal Ádám 2001 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kumite III. hely
Dochnal Ádám 2001 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 kata III. hely
Dochnal Ádám 2001 Wado Magyar Bajnokság 2016.10.08 kumite I. hely
Dochnal Dávid 1999 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kata III. hely
Dochnal Dávid 1999 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kumite III. hely
Dochnal Dávid 1999 Wado Magyar Bajnokság 2016.10.08 kumite III. hely
Dochnal Róbert 1968 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kata I. hely
Dochnal Róbert 1968 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kumite I. hely
Dochnal Róbert 1968 Wado Budapest és Vidék Bajnokság 2016.02.06 kata III. hely
Dochnal Róbert 1968 Wado Budapest és Vidék Bajnokság 2016.02.06 kumite III. hely
Dochnal Róbert 1968 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 kata I. hely
Dochnal Róbert 1968 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 kumite III. hely
Galambos Bence 2002 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kata II. hely
Galambos Bence 2002 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kumite II. hely
Galambos Bence 2002 Wado Budapest és Vidék Bajnokság 2016.02.06 kata III. hely
Kovács Gergely 2002 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kata III. hely
Kovács Gergely 2002 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kumite III. hely
Kovács Gergely 2002 Wado Budapest és Vidék Bajnokság 2016.02.06 kata III. hely
Kovács Gergely 2002 Wado Budapest és Vidék Bajnokság 2016.02.06 kumite II. hely
Kovács Gergely 2002 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.02.14 kata III. hely
Kovács Gergely 2002 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.02.14 kumite III. hely
Kovács Gergely 2002 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.03.12 kata IV. hely
Kovács Gergely 2002 XXI. Széki Kupa 2016.03.19 kata I. hely
Kovács Gergely 2002 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.04.09 kata II. hely
Kovács Gergely 2002 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.04.09 kumite II. hely
Kovács Gergely 2002 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 kata I. hely
Kovács Gergely 2002 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 kumite I. hely
Kovács Gergely 2002 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 csapat kumite II. hely
Mazány Bendegúz 2007 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kata III. hely
Mazány Bendegúz 2007 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kata III. hely
Mazány Bendegúz 2007 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kumite III. hely
Mazány Bendegúz 2007 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 szivacs kumite III. hely
Mazány Bendegúz 2007 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 shiko dachi II. hely
Mazány Bendegúz 2007 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 szivacs kumite III. hely
Mazány Bendegúz 2007 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 kumite II. hely
Mazány Boróka Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 shiko dachi II. hely
Mazány Boróka Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 szivacs kumite III. hely
Márki Mercédesz 2002 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kata I. hely
Márki Mercédesz 2002 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kumite III. hely
Márki Mercédesz 2002 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.03.12 kata IV. hely
Márki Mercédesz 2002 XXI. Széki Kupa 2016.03.19 kumite II. hely
Márki Mercédesz 2002 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.04.09 csapatkata II. hely
Márki Mercédesz 2002 XIII. Cikádor Kupa 2016.09.24 kata junior III. hely
Márki Mercédesz 2002 43. FEW European Wadokai Karate Championship 2016.11.05 kata III. hely
Márki Mercédesz 2002 43. FEW European Wadokai Karate Championship 2016.11.05 pároskata III. hely
Márki Mercédesz 2002 43. FEW European Wadokai Karate Championship 2016.11.05 kumite III. hely
Molnár Bence 2005 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kata I. hely
Molnár Bence 2005 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kumite I. hely
Molnár Bence 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.02.14 kumite III. hely
Molnár Bence 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.03.12 kumtie III. hely
Molnár Bence 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.04.09 kata IV. hely
Molnár Bence 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.04.09 kumite IV. hely
Molnár Bence 2005 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 kata III. hely
Molnár Bence 2005 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 kumite III. hely
Molnár Bence 2005 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 csapat kumite II. hely
Nagy Angelika Dóra 2008 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 shiko dachi II. hely
Nagy Angelika Dóra 2008 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 szivacs kumite III. hely
Nagy Angelika Dóra 2008 Wado Budapest és Vidék Bajnokság 2016.02.06 kumite III. hely
Nagy Angelika Dóra 2008 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 shiko dachi III. hely
Nagy Angelika Dóra 2008 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 szivacs kumite II. hely
Nagy Angelika Dóra 2008 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 kata I. hely
Nagy Angelika Dóra 2008 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 kumite III. hely
Nagy Angelika Dóra 2008 Wado Magyar Bajnokság 2016.10.08 kata III. hely
Nagy Enikő 2001 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kata III. hely
Nagy Enikő 2001 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kumite II. hely
Nagy Enikő 2001 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.03.12 kumite IV. hely
Nagy Enikő 2001 XXI. Széki Kupa 2016.03.19 kumite junior III. hely
Nagy Enikő 2001 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.04.09 csapatkata II. hely
Nagy Enikő 2001 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.04.09 kumite II. hely
Nagy Enikő 2001 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.04.09 kumite junior IV. hely
Nagy Szabina Nóra 2005 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kata II. hely
Nagy Szabina Nóra 2005 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kumite I. hely
Nagy Szabina Nóra 2005 Wado Budapest és Vidék Bajnokság 2016.02.06 kata III. hely
Nagy Szabina Nóra 2005 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 kata I. hely
Nagy Szabina Nóra 2005 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 kumite II. hely
Nagy Szabina Nóra 2005 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 csapatkata I. hely
Nagy Szabina Nóra 2005 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 csapat kumite II. hely
Pál Barnabás 2005 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kata II. hely
Pál Barnabás 2005 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kumite II. hely
Pál Barnabás 2005 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 kata I. hely
Pál Barnabás 2005 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 kumite I. hely
Pálmai Roland 2005 Wado Budapest és Vidék Bajnokság 2016.02.06 kata III. hely
Pálmai Roland 2005 Wado Budapest és Vidék Bajnokság 2016.02.06 kumite II. hely
Pálmai Roland 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.02.14 kumite I. hely
Pálmai Roland 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.03.12 kata I. hely
Pálmai Roland 2005 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 kata I. hely
Pálmai Roland 2005 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 kumite III. hely
Pálmai Roland 2005 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 csapat kumite II. hely
Pálmai Róbert 1973 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kata II. hely
Pálmai Róbert 1973 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kumtie II. hely
Pálmai Róbert 1973 Wado Budapest és Vidék Bajnokság 2016.02.06 kata III. hely
Pálmai Róbert 1973 Wado Budapest és Vidék Bajnokság 2016.02.06 kumite I. hely
Pereszlényi Sebestyén 2007 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kata III. hely
Pereszlényi Sebestyén 2007 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kumite II. hely
Pihencó Tamás 1998 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kata III. hely
Pihencó Tamás 1998 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kumite III. hely
Pongó Krisztián 2000 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kata I. hely
Pongó Krisztián 2000 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kumite I. hely
Pongó Krisztián 2000 Wado Budapest és Vidék Bajnokság 2016.02.06 kumite I. hely
Pongó Krisztián 2000 Wado Budapest és Vidék Bajnokság 2016.02.06 kumite junior I. hely
Pongó Krisztián 2000 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.01.23 kumite junior III. hely
Pongó Krisztián 2000 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.01.23 kumite felnőtt I. hely
Pongó Krisztián 2000 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.02.14 kumite II. hely
Pongó Krisztián 2000 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.04.09 kumite II. hely
Pongó Krisztián 2000 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.04.09 kumite felnőtt II. hely
Pongó Krisztián 2000 XIII. Cikádor Kupa 2016.09.24 kumite junior III. hely
Pongó Krisztián 2000 Wado Magyar Bajnokság 2016.10.08 kumite II. hely
Pongó Krisztián 2000 Wado Magyar Bajnokság 2016.10.08 kumite junior II. hely
Rózsa-Szász Ákos 2007 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kata I. hely
Rózsa-Szász Ákos 2007 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kata III. hely
Rózsa-Szász Ákos 2007 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kumite III. hely
Rózsa-Szász Ákos 2007 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 szivacs kumite III. hely
Rózsa-Szász Ákos 2007 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.02.14 kumite III. hely
Rózsa-Szász Ákos 2007 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.04.09 kumite III. hely
Rózsa-Szász Ákos 2007 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 shiko dachi I. hely
Rózsa-Szász Ákos 2007 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 szivacs kumite III. hely
Rózsa-Szász Ákos 2007 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 kata I. hely
Rózsa-Szász Ákos 2007 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 kumite III. hely
Sepsei Barnabás 2008 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 shiko dachi III. hely
Sepsei Barnabás 2008 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 szivacs kumite I. hely
Sepsei Gréta 2006 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kata II. hely
Sepsei Gréta 2006 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 szivacs kumite I. hely
Somogyi Tímea 2005 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kata I. hely
Somogyi Tímea 2005 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kumite II. hely
Somogyi Tímea 2005 Wado Budapest és Vidék Bajnokság 2016.02.06 kata I. hely
Somogyi Tímea 2005 Wado Budapest és Vidék Bajnokság 2016.02.06 kumite II. hely
Somogyi Tímea 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.03.12 kata I. hely
Somogyi Tímea 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.03.12 kumite IV. hely
Somogyi Tímea 2005 XXI. Széki Kupa 2016.03.19 kata I. hely
Somogyi Tímea 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.04.09 kata I. hely
Somogyi Tímea 2005 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.04.09 kumite III. hely
Somogyi Tímea 2005 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 kata I. hely
Somogyi Tímea 2005 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 kumite II. hely
Somogyi Tímea 2005 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 csapatkata I. hely
Somogyi Tímea 2005 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 csapat kumite II. hely
Somogyi Tímea 2005 XIII. Cikádor Kupa 2016.09.24 kumite III. hely
Somogyi Tímea 2005 Wado Magyar Bajnokság 2016.10.08 kata I. hely
Somogyi Tímea 2005 43. FEW European Wadokai Karate Championship 2016.11.05 kata II. hely
Szabó Kitti 2003 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kata III. hely
Szabó Kitti 2003 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kumite I. hely
Szabó Kitti 2003 Wado Budapest és Vidék Bajnokság 2016.02.06 kumite I. hely
Szabó Kitti 2003 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.02.14 kumite I. hely
Szabó Kitti 2003 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.03.12 kumite I. hely
Szabó Kitti 2003 XXI. Széki Kupa 2016.03.19 kumite II. hely
Szabó Kitti 2003 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.04.09 kumite I. hely
Szabó Kitti 2003 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 kata I. hely
Szabó Kitti 2003 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 kumite I. hely
Szabó Kitti 2003 XIII. Cikádor Kupa 2016.09.24 kumite II. hely
Szabó Kitti 2003 Wado Magyar Bajnokság 2016.10.08 kumite II. hely
Szabó Petra 2001 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kata I. hely
Szabó Petra 2001 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kumite I. hely
Szabó Petra 2001 Wado Budapest és Vidék Bajnokság 2016.02.06 kumite III. hely
Szabó Petra 2001 Wado Budapest és Vidék Bajnokság 2016.02.06 kumite III. hely
Szabó Petra 2001 Wado Budapest és Vidék Bajnokság 2016.02.06 kata junior III. hely
Szabó Petra 2001 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.02.14 kata I. hely
Szabó Petra 2001 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.02.14 kata junior I. hely
Szabó Petra 2001 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.02.14 kumite I. hely
Szabó Petra 2001 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.02.14 kumite junior II. hely
Szabó Petra 2001 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.03.12 kata I. hely
Szabó Petra 2001 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.03.12 kata junior I. hely
Szabó Petra 2001 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.03.12 kumite I. hely
Szabó Petra 2001 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.03.12 kumite junior I. hely
Szabó Petra 2001 XXI. Széki Kupa 2016.03.19 kata I. hely
Szabó Petra 2001 XXI. Széki Kupa 2016.03.19 kata junior I. hely
Szabó Petra 2001 XXI. Széki Kupa 2016.03.19 kumite III. hely
Szabó Petra 2001 XXI. Széki Kupa 2016.03.19 kumite junior II. hely
Szabó Petra 2001 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.04.09 kata I. hely
Szabó Petra 2001 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.04.09 kata junior I. hely
Szabó Petra 2001 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.04.09 kumite I. hely
Szabó Petra 2001 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.04.09 kumite junior I. hely
Szabó Petra 2001 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.04.09 csapatkata II. hely
Szabó Petra 2001 XIII. Cikádor Kupa 2016.09.24 kata III. hely
Szabó Petra 2001 XIII. Cikádor Kupa 2016.09.24 kata junior III. hely
Szabó Petra 2001 XIII. Cikádor Kupa 2016.09.24 kumite II. hely
Szabó Petra 2001 XIII. Cikádor Kupa 2016.09.24 kumite junior III. hely
Szabó Petra 2001 Wado Magyar Bajnokság 2016.10.08 kata I. hely
Szabó Petra 2001 Wado Magyar Bajnokság 2016.10.08 kumite I. hely
Szabó Petra 2001 Wado Magyar Bajnokság 2016.10.08 kata junior III. hely
Szabó Petra 2001 Wado Magyar Bajnokság 2016.10.08 kumite junior II. hely
Szabó Petra 2001 43. FEW European Wadokai Karate Championship 2016.11.05 pároskata III. hely
Szabó Petra 2001 43. FEW European Wadokai Karate Championship 2016.11.05 kumite III. hely
Szász Barnabás 2009 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 shiko dachi I. hely
Szász Barnabás 2009 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 szivacs kumite II. hely
Szász Barnabás 2009 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 shiko dachi II. hely
Szász Barnabás 2009 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 szivacs kumite I. hely
Szeker Dániel 2006 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kata III. hely
Szeker Dániel 2006 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 kumite III. hely
Szeker Dániel 2006 VI. Nihon Kupa Házibajnokság 2016.01.23 szivacs kumite III. hely
Szeker Dániel 2006 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 shiko dachi III. hely
Szeker Dániel 2006 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 szivacs kumite III. hely
Szeker Dániel 2006 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 kumite III. hely
Szécsényi Attila 1969 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.03.12 kata III. hely
Szécsényi Attila 1969 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.03.12 kata senior I. hely
Szécsényi Attila 1969 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.03.12 kumite II. hely
Szécsényi Attila 1969 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.03.12 kumite senior I. hely
Szécsényi Attila 1969 XIII. Cikádor Kupa 2016.09.24 kata I. hely
Szécsényi Attila 1969 XIII. Cikádor Kupa 2016.09.24 kumite III. hely
Szécsényi Attila 1969 Wado Magyar Bajnokság 2016.10.08 kata senior I. hely
Szécsényi Attila 1969 Wado Magyar Bajnokság 2016.10.08 kumite senior I. hely
Szécsényi Attila 1969 Wado Magyar Bajnokság 2016.10.08 kata felnőtt III. hely
Szécsényi Attila 1969 43. FEW European Wadokai Karate Championship 2016.11.05 kata felnőtt I. hely
Szécsényi Attila 1969 43. FEW European Wadokai Karate Championship 2016.11.05 kata senior II. hely
Szécsényi Vivien 1996 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.02.14 kata I. hely
Szécsényi Vivien 1996 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.02.14 kata felnőtt I. hely
Szécsényi Vivien 1996 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.04.09 kata I. hely
Szécsényi Vivien 1996 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.04.09 kata felnőtt I. hely
Szécsényi Vivien 1996 Wado Magyar Bajnokság 2016.10.08 kata I. hely
Szécsényi Vivien 1996 43. FEW European Wadokai Karate Championship 2016.11.05 kata I. hely
Vincze Viktória 2005 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 kata II. hely
Vincze Viktória 2005 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 kumite III. hely
Vincze Viktória 2005 XIII. Cikádor Kupa 2016.09.24 kumite III. hely
Zséli Mária 1972 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.02.14 kata II. hely
Zséli Mária 1972 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.02.14 kumite III. hely
Zséli Mária 1972 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.03.12 kata I. hely
Zséli Mária 1972 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.03.12 kumite II. hely
Zséli Mária 1972 XXI. Széki Kupa 2016.03.19 kata II. hely
Zséli Mária 1972 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.04.09 kata II. hely
Zséli Mária 1972 Wadokai Magyar Bajnokság 2016.04.09 kumite II. hely
Zséli Mária 1972 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 kata I. hely
Zséli Mária 1972 Wado Utánpótlás Bajnokság 2016.05.07 kumite II. hely
Zséli Mária 1972 Wado Magyar Bajnokság 2016.10.08 kata I. hely